„Trójka” w akcji „Szkoły pełne talentów”!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Szkoły pełne talentów”, która będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków na rzecz szkoły. Talenciaki to papierowe karty ważne na okaziciela, wyposażone w unikatowy kod alfanumeryczny oraz QR, za pomocą których klienci mogą wesprzeć wybraną szkołę w celu otrzymania przez nią nagrody.

Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka. Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny.

Szkoła będzie mogła wymienić Talenciaki na wybrany przez siebie sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne.

Szczegóły znajdują się na stronie Szkoły Pełne Talentów | LIDL.PL
Akcja trwa od 05.09.2022 r. do 13.11.2022 r.

Jak przekazać TALENCIAKA wybranej szkole?

• poprzez zeskanowanie aparatem smartfona kodu QR znajdującego się na odwrocie Talenciaka,
  • wejście na stronę internetową lidl.pl/Szkoly, wybór odpowiedniej placówki po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl i przepisanie kodu alfanumerycznego znajdującego się na Talenciaku.
  • Talenciaki można również dostarczyć w formie fizycznej do wybranych szkół do specjalnych pojemników.

Każdy TALENCIAK to dodatkowa szansa dla szkół w loterii. A do wygrania atrakcyjne nagrody❗

Filmik promocyjny akcji : https://youtu.be/HSbGR3o72M4