Wybory do SU – kandydaci

Laura Polaczek klasa 7a

Mam na imię Laura Wiktoria Polaczek, mam 14 lat chodzę do klasy 7a w szkole podstawowej numer 3 imienia Mikołaja Kopernika w Jeleniej Górze. Jestem realistką oraz ekstrawertyczką uwielbiam spędzać czas ze swoją grupką znajomych. Na co dzień jestem miłą, pomocną troskliwą i wyrozumiałą osobą, staram się być jak najlepszą przyjaciółką i pomagać osobą dla mnie ważnym w trudnych momentach. Od małego kochałam konie i w wieku 6 lat moja mama postanowiła zapisać mnie na jazdy konne i tak jeżdżę konno do dziś. Uwielbiam czytać książki a gdy chcę się jakoś wyrazić przelewam emocje na papier. Liczę na Wasze głosy.

Martyna Oracz klasa 7b

Jestem Martyna, mam 13 lat, trenuje siatkówkę, jest to jedna z wielu moich pasji, a także celi jaki chce w życiu osiągnąć. Lubię także rysować bądź malować. Jestem osobą optymistyczną i lubię pomagać innym, nigdy się nie poddaję. Mam wiele pomysłów na  udoskonalenie codziennego życia w naszej szkole. Liczę na Wasze głosy.

Artur Vejnbergs klasa 7a

Witam! Nazywam się Artur Vejnbergs. Jestem uczniem klasy 7 a . Teraz opowiem o swoich umiejętnościach. Pierwsza to piękny głos , bardzo dobrze śpiewam, staram się śpiewać tak, aby ludzie którzy mnie słyszeli po prostu lecieli w moim głosie, cele życiowe w tej dziedzinie to śpiewać na scenie i najważniejszy cel to wziąć udział w konkursie Eurowizji. Druga umiejętność to wiedza języków obcych, jestem poliglotą, w moim arsenale języków są takie języki jak ukraiński, rosyjski, polski, angielski i  jeszcze niemiecki ale ten język jeszcze uczę. Jestem sumienny, odpowiedzialny i punktualny. Będę godnie reprezentował naszą szkołę. Liczę na Wasze głosy.