Uwaga! Nabór do klasy sportowej!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Jeleniej Górze ogłasza nabór do czwartej klasy sportowej o profilu Lekka Atletyka dla dziewcząt i chłopców urodzonych w 2014 roku.

Szkoła w ramach klasy sportowej  zapewnia:

• Pełny dostęp do infrastruktury sportowej: 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią, lekkoatletyczna bieżnia tartanowa, skocznia do skoku w dal, rzutnia do pchnięcia kulą.
  • Zwiększona liczba godzin zajęć wychowania fizycznego (10 godzin tygodniowo).
  • Opieka wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego.
  • Możliwość treningów lekkoatletycznych w klubie partnerskim MKL12.
  • Udział w zawodach sportowych organizowanych przez Zespół Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierania Uzdolnień (ZPP-CWU) w Jeleniej Górze oraz Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu.

Testy sprawnościowe odbędą się dnia 28.02.2024 r. o godz. 15:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. PCK 14a.