Spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka

Przedstawiciele Naszego Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w spotkaniu z Rzecznikiem Praw Dziecka Panem Markiem Michalakiem. Obrońca Praw Dzieci okazał się cyt.: „bardzo otwartym i miłym człowiekiem, który interesuje się naszymi sprawami (tj. problemami dzieci)”. Podczas dyskusji z Panem Ministrem Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Dominika Cieślik zadała następujące pytanie: „Czy ma Pan Order Uśmiechu i czy łatwo było go zdobyć?”.

Pan Rzecznik zareagował bardzo entuzjastycznie i przyznał, że cyt.: „Jest to najważniejsze odznaczenie jakie otrzymałem, gdyż jest ono wyrazem zaufania dzieci do mnie”. Nasze uczennice miały również zaszczyt wręczyć Panu Ministrowi pożegnalny upominek.
Serdecznie dziękujemy Panu za to, że pomaga Pan nam dzieciom. Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. 🙂

Więcej zdjęć, kliknij: TUTAJ