Pasowanie na ucznia 2017

PRAWDZIWE UCZNIAKI – JUŻ PASOWANE PIERWSZAKI!!!

Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych SP 3 im. Mikołaja Kopernika w Jeleniej Górze odbyła się  06.10.2017.
„Ślubuję uroczyście: będę starał się być dobrym i uczciwym….”, wypowiadając te słowa ślubowania 57 uczniów klas pierwszych zostało przyjętych do braci uczniowskiej.

Pani dyrektor Dorota Bińkowska serdecznie powitała wszystkich zebranych gości, a pierwszakom przekazała najlepsze życzenia z okazji rozpoczęcia „drogi uczniowskiej” w naszej szkole. Uczniowie pod okiem swych nauczycieli: Doroty Gasiulewicz i Beaty Koniuszewskiej zaprezentowali krótki program artystyczny- recytując wiersze i śpiewając piosenki przenosili się z krainy geograficzno-przyrodniczej poprzez krainę grzeczności, krainę ruchu drogowego, aż  do krainy zabawy. Po dokonaniu pasowania przez wiceprezydenta Miasta Jelenia Góra Jerzego Łużniaka – uczniowie dostali dyplomy oraz drobne upominki.

Rodzice, samorząd szkolny oraz zgromadzeni goście złożyli życzenia Pierwszakom, które były dumne, radosne i bardzo odważne.

PIERWSZAKI  WITAMY NA POKŁADZIE! Wyruszamy w ośmioletni rejs, aby poznać  nieznane obszary wiedzy, spotkać nowych przyjaciół i przeżyć wiele klasowych przygód, które na pewno pozostaną Wam w pamięci….. by po latach z łezką w oku wspominać te chwile,…  chwile spędzone w naszej szkole.

Powodzenia 🙂

Galeria zdjęć, kliknij: TUTAJ