Mistrzynie Dolnego Śląska w badmintonie

Lena Korkuś i Magdalena Kawka, uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze odniosły ogromny sukces, zajmując 1 miejsce  w finale Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w badmintonie, który odbył się  we Wrocławiu. Ich  kapitalna  dyspozycja  oraz  wysokie umiejętności  techniczne   pozwoliły  uplasować się na  pierwszej  pozycji w swojej grupie. Otworzyło to przepustkę do wielkiego finału, w którym triumfowały, pokonując po zaciętej walce  3:1  swoje  rówieśniczki  z   Dusznik  Zdroju.  Wygrana  zagwarantowała   im  udział w Finale Mistrzostw Polski, który został przewidziany na wiosnę. Sukces możliwy był dzięki zaangażowaniu nauczyciela wychowania fizycznego – Renaty Puluj.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 składa serdeczne podziękowania panu Sławomirowi Kawce za zapewnienie transportu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.