Misiolandia

Od 2002 roku obchodzimy 25 listopada urodziny wszystkich pluszowych misiów. Nie od dziś wiadomo, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka. Ale czy tylko? Okazuje się, że nawet niektórzy dorośli do tej pory nie rozstali się z sentymentu ze swoim pierwszym pluszowym misiem. I nieważne, że często już zniszczony, nadgryziony zębem czasu, najważniejsze, że jest, że zna nasze najskrytsze tajemnice i zawsze jest bliski naszemu sercu.

Po raz siódmy już w naszej BIBLIOTECE SZKOLNEJ ogłoszony został konkurs plastyczno – literacki „Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I – III. Zainteresowanie było jak zwykle duże, wpłynęło 96 prac. Komisja jak co roku miała nie lada kłopot podczas wyboru najlepszych (wykonanych samodzielnie) prac, dlatego też postanowiono oprócz nagród głównych w kategoriach wiekowych, przyznać wyróżnienia wszystkim uczestnikom konkursu.

Tradycyjnie zorganizowano wystawę pluszowych misiów „MISIOLANDIA”.

Galeria prac, kliknij: TUTAJ