Event Lekkoatletyczny za nami

W dniach 3 i 6 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze odbył się EVENT LEKKOATLETYCZNY dla przedszkolaków. W piątek 3.02.2023 r. mieliśmy przyjemność gościć przedszkole „Zaczarowany Parasol”, natomiast 06.02.2023 r. odwiedziły nas dzieci z „Miejskich Przedszkoli nr 10 i 14”. W szranki sportowej rywalizacji stanęło łącznie 105 przedszkolaków.

Dzieci po czujnym okiem wychowawczyń oraz nauczycieli wychowania fizycznego, rywalizowały w zabawach lekkoatletycznych. Na twarzach młodych uczestników gościł uśmiech, a cały EVENT odbył się w duchu i w charakterze fair – play.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz organizatorzy, nauczyciele wychowania fizycznego, składają serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym i zapraszają  na kolejną edycję w roku szkolnym 2023/2024.