„Dzień Otwarty 2019”

26 lutego Szkoła Podstawowa  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Jeleniej Górze gościła w swoich murach przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców.

W tym dniu zaproszeni goście poznali bogatą ofertę edukacyjną, odwiedzili  wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, świetlicę, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. Na przedszkolaków czekały liczne atrakcje i niespodzianki przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Maluchy z uśmiechem na ustach uczestniczyły w eksperymentach chemicznych, grach i zabawach edukacyjnych oraz zawodach sportowych. Ze smakiem zajadały własnoręcznie wysmażane racuszki pod szyldem Kuchcikowa.

Ten dzień pierwszego spotkania z wyczekiwaną szkołą na zawsze pozostanie w pamięci naszych przyszłych uczniów.